Учениците от 20 паралелка към ДЦ „Приморски парк“ – Бургас участваха в конкурса „Богородице, Дево, радвай се!“. На Благовещение Нана и Ванко получиха специална награда в раздел „Рисунка“. Честито на талантливите ни деца!