По повод 150 години от Априлското въстание, в присъствен, но неучебен ден учениците от 19 и 20 паралелка на ДЦ „Приморски парк“ посетиха Етнографски музей Бургас. Децата се запознаха с българските традиции, бит и култура и се включиха с интерес и любопитство.